Yeni Sezon Eşofman Modelleri öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Body Nedir?

Kadın body modelleri tek parça formunda kullanım olanağı sağlayan ve vücudu saran yapısı ile tercih edilen esnek bir giyim ürünüdür. Üretiminde pamuklu kumaş tercihi ile esneme özelliği sağlar. Bedeni saran alttan çıtçıtlı modelleri de mevcuttur.

Henüz, bu kadar sık kullanılmaya başlamadan önce sürekli ‘Belim açıldı mı? İçimdeki atlet dışarı çıktı mı? Atlet pantolonumun içinde potluk yaptı mı?’’ gibi düşünceler nedeniyle rahatlık bir hayal oluyordu.

 

Şimdi ise; takla atsanız dahi kıyafetlerinizden yana bir sorun yaşamayacağınızı biliyorsunuz. Üstelik bu çıtçıtlı atletlerin o kadar farklı ve şık modelleri var ki, yalnızca atlet olarak değil farklı kombinlerde de rahatlıkla kullanılabilir.

Çıtçıtlı Body Nasıl Giyilir?

Öncelikle, bir atlet gibi çıtçıtlı badiyi giyiyorsunuz. Ardından, vücudunuzun ön ve arka kısmından sarkan iki kısım bulunuyor. Bu kısımların ucunda da, kopça ya da çıtçıt mevcut. Sizin yapmanız gereken, iki ucu alt kısımda bir araya getirerek, birbirine iliklemeniz. İşlem bu kadar kolay. Zor olarak görülmesinin nedeni, yalnızca alışmamaktan ibaret.

Yeni Sezon Eşofman Modelleri hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

Eşofman Nedir?

Eşofman, spor çalışmalarında giyilen, pamuklu veya sentetik kumaştan iki parçalı spor giyimidir. Günümüzde oldukça fazla yaygınlaşmıştır. Her mevsime uygundur. Rahat oluşu ile günlük giyimde de fazlasıyla tercih edilmektedir. Kallisto Collection farkı ile kaliteli ürünlerimizle sizlere sunmaktayız.

Tayt Nedir?

Tayt bacakları sıkı saran bir pantolon türüdür. Sıklıkla likra, naylon, pamuk ve polyester karışımından yapılsa da yün, ipek ve benzeri diğer malzemelerden de yapılabilirler. Kendi başlarına, ya da üzerini örten bir etek veya şortla giyilebilirler. Rahat ve esnek olmasıyla da kadın ve erkek olmak üzere herkese hitap eden kaliteli tayt modellerini sizlere sunmaktayız.

Hırka Nedir?

Bahar ve kış mevsimlerinin vazgeçilmezidir. Birçok modeli bulunmaktadır. Salaş durmasıyla her kesime hitap etmektedir. Kallisto Collection olarak üretimde bulunduğumuz hırka modelleri kalitesi ile sizlerin beğenisini kazanacaktır.

Yeni Sezon Eşofman Modelleri hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü