Vücut şekline göre crop top nasıl seçilir, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz

Crop tops yani kısa üstler trendi yine popülerliğini korumaya devam ediyor.Özellikle hafif şekilde derinin görünmesi sıcak yaz aylarında seksiliği ön plana çıkarıyor.Kısa üstler moda tutkunları arasında büyük bir popülerlik yaşıyor.Karın bölgesini gösteren kısa bir bluz, tişört veya kazak karma ve kadınsı diğer parçalar ile kombinler oldukça şık görünüyor.Bir spor veya  sofistike bir görünüm sunuyor.
Kısa üstler ile uygun bir kombin oluşturmazsanız cazibesini yitirebilirler. Her şeyden önce bu giysiyi giyerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmelisiniz.Eğer plaj yada partide bu üstleri giyiyorsanız ofiste giydiğiniz üstlerden kombininiz farklı olmalıdır elbette.Ofiste giydiğini üstlerle sofistike bir görünüm vermelisiniz.Ciddi iş toplantılarında size uyan en ideal üstleri seçmelisiniz.

Kısa üstler nasıl seçilir?

Kısa üst giydiğinizde şık görünmek için en önemli nokta doğru seçimi yapmaktır.Kısa bir üst satın alırken acele etmeyin.Renk baskı ve tasarımına dikkat etmelisiniz.Öncelikle aşağıdaki faktörleri dikkate alabilirsiniz.

Uzunluk :

Kısa üstler çeşitli boylarda mevcuttur.Bu yüzden size ne uzun ne de kısa gelen en uygun tarzı seçmelisiniz.Eğer mide kısmınızda yağ yoksa düz bir karına sahipseniz kısa bir üst seçebilirsiniz.

Boyun:

Tamamen çıpla görünümü vermemeniz için boyun bölgenize dikkat etmelisiniz.Kısa üst giyenlerin boyunları daha mütevazi olmalıdır.

Etek boyu :

Kısa üstler asimetrik olabilir.İyi görünmek için bir kaç stili deneyin.Alt kısmınıza giyilen etek boyu da önemlidir.

Stil :

Böyle kolsuz takılı üstleri,dar uzun kollu kısa üstler yada uzun kollu, gevşek köşeli kısa üstlerin çeşitli stilleri vardır.Bir kısa üst giyerken kendi kişisel tarzınıza da dikkat etmelisiniz.

Malzeme:

Bir kısa üst satın almadan önce onun malzemesini değerlendirin.uzun ve kısa kollu, sıkı bağlantı biçimleri bunun bazı şeridine sahip olan bir kumaştan yapılmalıdır.Kalın kumaşlı kısa üstler seçmeye de dikkat etmelisiniz.Gevşek stilleri için ince kumaşlar tercih edin.Ayrıca dantel kısa üstleri de tercih edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Menü