Markalaşma çalışmalarımızda halka açık yapımızı, Tunik Nasıl Kombinlenir? Konusunda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ve kaliteyi en uygun fiyatta sunmayı en önemli hedeflerimizden biri olarak görüyoruz. Özenle tasarlanmış, elbiseden pantolona,  en iyi fiyatla sizlere  buluşturan Kallisto, kalbinizi çalmayı hedefliyoruz ve günümüzde birçok insanın hayatına dokunmuş bulunmaktayız.

Dünyanın önde gelen global bir online alışveriş merkezi olarak değerli müşterilerimize, Tunik Nasıl Kombinlenir? fabrikadan doğrudan fiyatlarla yüksek kaliteli giyim kategorilerini, geniş bir yelpazede sunarak Kallisto ayrıcalığını sunuyoruz.

Kallisto’nun en önemli varlığı insandır. Takım ruhuyla beraber genel Kallisto konseptini benimseyen ekibimiz tasarımdan üretime, satıştan sevkiyata tamamen müşteri odaklı olarak çalışmaktadır.

Kallisto’yu farklı kılan;
– Dünden bugüne hiç değişmeyen; Kalite ve %100 müşteri Memnuniyeti” anlayışımız.
– Özgün tasarımlarımız- Kalite ve özel kumaşlardan koleksiyonlarımız,
– Sürekli yeniliğimiz, Bilinçli, eğitimli hedefleri olan çalışanlarımızın ortak katılımları ve çabaları ile “%100 Müşteri Memnuniyetini” devam ettirmek.Sürekli gelişme ve yenilikleri takip ederek, özgün tasarım ve koleksiyonlarımız ile müşterilerimize “Farklı Olamasının” ayrıcalığını sunmak.

Sosyal yaşamın her an içinde olan muhafazakar kadına kaliteli, modern ve şık modayı ulaşılabilir kılmak. Dünya’da bilinen en iyi ve en kaliteli muhafazakar giyim markası olmak. Keyifli Alışverişler Dileriz…

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü