Tunik Kombin yapma, diye merak ediyorsanız, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hafta içi için kıyafet seçimi yapılırken genellikle tek renk ve tek bir modelden yana kullanılması ve bu kombinin küçük detaylarla süslenerek şık bir görünüm yakalamak mümkün. Renk seçimi ve uyumu konusunda zorluk çekenlerin ilk tercihi hazır kombinler olmalıdır. Böylece yanlış renklerin bir araya getirilip bir renk karmaşası yaşanması engellenmiş olur.

 

Spor giyimi tercih edenler gömlek, tunik ve bol pantolon modelleri ile güzel kombinler yaratıp kullanabilirler. Erkek gömleği veya Oxford modeli gömlekler, denim jeanslerle birleştirilip üzerine seçilecek uzun yelek modelleri ile de şıklık tamamlanabilir. Doğru kombin için ilk ve önemli detay doğru parçaların seçilerek bir araya getirilmesidir. Doğru parçaların başında ise, gömlek, elbise ve tunik yer almaktadır. Rahat ve güzel görünmek isteyenler için hayat kurtarıcı özellik taşıyan bu parçalar tercih edileceklerin ilk sırasında yer alıyor. Bunun yanında hem farklı hem de şık gözükmek isteyenler minik detayları tesettür kombin modellerinde kullanarak farklılık ve tarz yaratılabilir.

İstenilen şıklığın elde edilebilmesi için doğru parçaların seçimi ve doğru şekilde bir araya getirilmesi oldukça önemlidir. Bunun için kıyafet tercihi yapılırken bazı kurallara dikkat edilmesi gerekmektedir. İş ve ofis ortamına uygun tercihlerin yapılabilmesi için ilk kural işin ciddiyetini yansıtacak şık ve sade parçaların seçilmesidir. Klasik bir tarz yaratan pantolon ve etekler farklı farklı birçok alternatif ile bir araya getirilerek uyum ve şıklık sağlanabilir. Yine aynı şekilde tek parça elbise modelleri doğru renkler ve küçük detaylar ile sadeliği ve şıklığı sunmaktadır.

 

Renk uyumu parçaların bir araya getirilmesinde oldukça önemli bir detaydır. Genellikle koyu renk parçalar seçildiğinde kasvetli bir hava yaratmamak adına açık renkli diğer parçalarla tesettür kombin oluşturulmalıdır. Bu şekilde yapılacak kombinler kişiyi zarif ve şık bir görüntüye kavuşturacaktır.

 

Aynı zamanda kıyafetlerin tamamlayıcısı rolünde olan aksesuar seçimi de oldukça önemli bir yere sahiptir. Sade giyimden hoşlananların yapacağı doğru takı tercihi kullanılan kıyafete sadelik yanında şıklık da katacaktır.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü