Tulum için ayakkabı nasıl seçilir?  diye merak ediyosanız, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Günlük hayatın kurtarıcısı olan tulumlar, son yıllardada oldukça moda.Tulumun nasıl kombin edileceği, tulum altına nasıl ayakkabı giyileceği birçok kadın tarafından merak edilmektedir. Günümüzde çok farklı tulum modelleri bulunmaktadır. Kot, şifon, keten, kumaş bol paçalı tulumlar gibi çok seçenekli tulum modelleri bulunmaktadır.

Tulum altına ayakkabı olarak düz taban ayakkabı modellerinden topuklu ayakkabı modellerine kadar pek çok seçenek vardır. Bol paçalı tulumun altına topuklu ayakkabı, dar paça tulumun altına ise düz taban ayakkabı modelleri kullanmak en doğru tercih olacaktır. Spor tulum modelleri de rahat kombin adresi olarak karşımızıkmaktadır. Spor tulum altına ayakkabı olarak ise spor ayakkabı ve leofar ayakkabı en doğru tercih olacaktır. Düz taban sandalet veya yarım topuk sandalet de spor tulumun altına ayakkabı olarak kullanılabilir.

Tulum renkleri arasında en sık kullanılan tulum rengi siyah olarak karşımıza çıkmaktadır. Siyah tulum altına ayakkabı olarak çok fazla renk seçeneği vardır. Beyaz, gri, bej, ekru, kırmızı, sarı, mavi, mor, taba rengi, bordo ve füme rengi ayakkabı kullanabilirsiniz.

Abiye Tulum Altına Nasıl Ayakkabı Olur?

Özel gün ve gecelerde de abiye kombini çok sık kullanılmaktadır. Düğünlerde en sık kullanılan pantolon modelleri arasında tulum gelmektedir.

Kısa Tulum Altına Nasıl Ayakkabı Olur?

Kısa tulum modelleri ile kullanılan en doğru ayakkabı modelleri spor ayakkabı modelleridir. Uzun boylu bayanların şıklığına artılar ekleye tulum kısa boylu kadınları saha kısa gösterdiği için kısa boylulara çok fazla önerilmemektedir. Kısa tulum bacak boyunu kestiği için kısa boylular tarafından asla kullanılmamalıdır.Tulum altına ayakkabı seçerken tulum modeli doğrultusunda seçimler yapmalısınız. Aşırı gösterişli tulum modelleri ile sade ayakkabılar kullanılırken sade tulum modelleri ile ayakkabıya hareket katacak gösterişli ayakkabı kullanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü