Trend Takımlar

Kombin Nedir?

Kombin, birbiriyle uyumlu kıyafetlerin seçilerek bir grup oluşturulmasıdır.  Seçilebilecek sayısız kıyafet bulunmaktadır. Önemli olan, birbiriyle uyumlu kıyafetleri bulup bir araya getirip giyebilmektir.

Başarılı kombin yapan kişiler topluluklar içerisinde ön plana çıkar. Daha etkileyici ve güzel bir görünüme sahip olurlar. Bundan dolayı iyi kombinler yapmak herkesin hedefleri arasında yer almaktadır. Sayısız ürün bulunduğu için kaliteli kombinler yapmak oldukça zordur. Örneğin, kullandığınız çantanın giydiğiniz ayakkabıyla uyum içerisinde olması tercihinize kalmıştır.  Üst giyim  kazak, bluz, gömlek gibi giyim parçalarının alt kısım öğelerinden etek, pantolon gibi parçalarla bir bütünlük oluşturması da başka bir tercih  meselesidir.

İyi Kombin Yapmak Neden Önemlidir?

Kıyafet seçimi ve başarılı kombinler, kişinin karakterini dışa yansıtan en temel unsurlar arasında yer almaktadır. Kişinin giyeceği bir kombin, o kişinin etkileyicilik düzeyini belirleyebilmektedir. Başarılı kombinlere yer vermek kişinin iş hayatında veya sosyal hayatında daha başarılı olabilmesine de imkan tanıyabilmektedir.

Kombin Yaparken Unutulmaması Gerekenler

Renk ahengi ve renk saplantısı arasında ince bir çizgi vardır. Kombinlerinizde hangi durumun geçerli olduğunu kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Uyum yaratma isteğiniz saplantılı bir hal aldıysa her şeyi eşleştirmeye çalışacaksınız. Örneğin tüm aksesuarlarınızın ceketinizin omuzlarındaki mavi şeritle eşleştiğinden, aynı renk ve tonda olduğundan emin olmaya çalışacaksınız. Farklı tonları kullanmayı deneyin ve eğer başarabileceğinizi düşünüyorsanız, farklı renklerle kombinleyin.

Ürünlerimizi sizler için özenle hazırlıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü