Tayt takım nasıl olmalı ?, diye merak ediyorsanız, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Taytlar gördüğünüz gibi çok amaçlı kullanımlar için en ideal parçalardan biri. Hem spor ve hem şık olabiliyor ama tayları doğru kombinlememiz gerekiyor. Aksi halde komik ve rüküş gözükebiliriz. Bu hayat kurtaran parça ile hayatımızı rezil etmeyelim.

Peki taytları nasıl kombinleyebiliriz? Eğer bir iş toplantısına gidiyorsanız şık bir ipek gömlek ve blazer bir ceket ile kombinleyerek resmi bir görünüm elde edebilirsiniz.Tabii altına da yine şık topuklu bir ayakkabı giymeniz lazım. Başka bir örnek vermek gerekirse; kızlarla akşam bir vakti bir şeyler içmeye gidiyorsanız, giydiğiniz taytı daha sportif olan bir tişört ve uzun bir hırka ile tamamlayabilirsiniz. Altına topuklu bir ayakkabı giyerek de şık ve spor dengesini ayarlayabilirsiniz. Anlayacağınız üzere ayakkabı ve üzerimize aldığımız ceket, hırka gibi şeyler taytları spor bir parça olmaktan öne çıkarıyor. Doğru kombini yaratmak için Gusto bluz modelleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Canınız ne şekilde istiyorsa, kendinizi hangi kombinle rahat hissediyorsanız o şekilde taytı kombinleyebilirsiniz. Bunu yaparken yine de gideceğiniz yerin temasına göre taytınızı uygun parçalarla birleştirmeyi ihmal etmeyin.

Son defa yinelemek de fayda var. Eğer dolabınızdaki eksik parça siyah bir tayt ise Gusto’nun online mağazasından bir tane hemen edinebilirsiniz. Böylelikle hiçbir zaman son dakika endişesi yaşamazsınız.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü