Tayt takım fiyatları, diye merak ediyosanız, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Termal takımı meydana getiren her iki parça da polymer kumaştan üretilmektedir. Bu özel kumaş türü, vücudun doğal ısısını, hareket etmeseniz bile yükselterek sauna etkisi yaratır. Sauna etkisi, yağ yakımına yardımcı olur.

Takım üstünüzdeyken rahat hareket edebiliyor olmanız son derece önemli. O nedenle, termal tayt ve atlet takım, vücuda ihtiyaç duyduğu hareket özgürlüğünü sağlayacak yapıdadır. Kıyafet yapısının bu özelliği kazanmasında, özenle tasarlanan kesim ve özel kumaş dokusu rol oynuyor.

İnce yaşam aracılığıyla sahip olacağınız termal atlet tayt takım, egzersiz hareketleri ve/ veya kardio hareketlerini gereği gibi yapmaya engel olmaz. Günlük aktiviteler sırasında da büyük oranda konfor sunar.

Termal tayt ve atlet takımını günlük kıyafetlerinizin altına giyebilirsiniz, fakat tek kullanım şekli bu değil. Takım, tek başına da kullanılabilir. Uygun görüntüsü sayesinde dışarıda da üstünüzde sadece takımla bulunabilir, bu konforlu parçalarla açık alanda egzersiz yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

Konfor, olmazsa olmaz. Gerçekten konforlu bir giyim deneyimi için ise hafiflik, göz ardı edilemeyecek konulardan.

İnce Yaşam ürün gamında yer alan termal tayt atlet takımlarda hem tayt hem de atlet, hafif yapılıdır. Böylece egzersiz gibi aktiviteleri yaparken ya da dinlenme anında tam konfor sağlanır.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü