Takım kombinlerde çanta seçimi nasıl olmalıdır,  diye merak ediyosanız, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Uyumlu giyinmeyi sevenler özellikle hangi kıyafet ile hangi çantayı kullanacağına da dikkat eder. Çanta ile kıyafet ve ayakkabı uyumu olduğu zaman kendinizi daha şık hissedersiniz. Çanta ve ayakkabı tonları birbirine yakın olduğu zaman kıyafetiniz daha güzel bir görünüme sahip olur. Doğru renkte çanta seçimi yaparsanız kendinizi daha göz alıcı hale getirirsiniz.

Kıyafet  seçiminden sonra kadınların en fazla önem verdiği konulardan biri de kıyafetlerinin en güzel tamamlayıcısı olan çantalardır. Ayakkabı ve çanta dendiği zaman kadınlar için hayat durur. Dolabımızda dünyalar kadar çanta bulunur, hatta içlerinde sadece bir kez kullandığımız ya da alıp hiç kullanmadan bir köşeye attığımız çantalarımız bile vardır. Çanta ve ayakkabı tonları birbirine yakın olduğu zaman kıyafetinizin daha güzel bir görünüme sahip olur. Doğru renkte çanta seçimi yaparsanız kendinizi kadaha göz alıcı bir hale getirirsiniz.

Çanta her zaman kadınların gözde parçaları arasında yer alır.Çanta seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, modaya uygun olmasının yanında, kıyafete de uyum sağlamasıdır.

Pantolon – ceket ya da etek – ceket takımı giyeceksen sade ve şık bir kombin yapmış olacaksın. Bu minimal görüntüyü bozmamak için çantada da sade bir model tercih etmelisin. Genellikle takımlara en iyi giden çantalar kutu çantalar ya da evrak çantası görünümündeki çantalardır. Bu çantalar daha iş kadını havasında, daha ayakları yere basan bir imaj yaratır. Taşlı, simli, pırıltılı, püsküllü çantalardan bu kombin için uzak durmak gerekir.

Toplantıların ve ciddi ortamların favori kıyafetleri ceket takımları için en uygun çanta seçimi büyük portföylerdir. Ancak orta boy, kısa ya da uzun askılarıyla kullanabileceğiniz seçenekler tarzınızı en uygun şekilde tamamlar. Dikkat etmeniz gereken şey renk seçimidir. Klasik renkleri seçin ve ayakkabılarınızla uyumuna dikkat etmeyi unutmayın.

Çanta tercihin en nihayetinde senin beğenine, senin tarzına göre değişecektir. Kendi stilinin tasarımcısı elbette sensin!

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü