Takım kıyafetler nasıl kombinlenir, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Kırmızı dikkat çekici ve biraz iddialı bir renktir. İş hayatında ofis kombinleri yaparken kullanabilirsiniz. Güçlü bir duruş sergilemek ya da kalabalıklar arasında bile fark edilmek istediğinizde kırmızı ikili ofis takımı kombinleri yapabilirsiniz.

Kırmızı pantolon ve blazer ceketten oluşan takımı, siyah basic bir atlet, body ile tamamlayabilirsiniz. Ayakkabı seçiminde ise daha sakin renkler örneğin nude tonlar tercih edebilirsiniz.

Takım kombinleri önerimizde elbette etek ve ceket takımları yer alıyor. Kalem etek ve ceket ikilisini bluz ile birlikte giyebilirsiniz. Bir diğer alternatifiniz ise yüksek bel kalem etek, önü hareketli beyaz bir gömlek tercih etmek.

Bizim de önerimiz bu yönde olacak. Yazlık takım kombini yaparken sarı, pudra, pembe, kırmızı, mavi gibi canlı renkleri, tonları kullanmayı unutmayın.

Sarı klasik bir pantolon ile aynı renk uzun ceket takımıyla aynı anda hem oldukça resmi hem de çok şık bir takım kombini oluşturabilirsiniz.

Kadınlar için takım kombinleri incelememizde tabii ki elbiseler kendini gösteriyor. Ofis elbiseleri, günlük ya da özel davet elbiselerinden farklı olarak daha kurumsal, şık ve resmi havada olmalıdır.

Elbise ve ceket takımları kadın çalışanlara istenilen konforu ve resmi havayı sunuyor. Gün içerisinde sadece elbise ile kalıp toplantıda ya da görüşmelerde ceket giyilerek resmiyet vurgulanabilir.

Modern ve şık takım kombinleri yapmak isteyenlere takım önerimiz basit: Dökümlü kumaştan tasarlanmış İspanyol paça pantolon ve önünde detayları olan şık, beyaz bir gömlek. Bu ikili kombin, takım kombinleri listesinin kurtarıcı örneklerinden biri. Topuklu ayakkabı ile bu kombini ofis şıklığına dönüştürebilirsiniz.

Takım kombinleri listemizde kendi işinin patronu olan ya da resmiyetin esnek olduğu, iş kadınlarının kot pantolon giyebildiği iş yerleri için konforlu bir kombin önerisi var. Kot pantolon ve blazer ceket ikili bir takım diyebiliriz. Fazlasıyla klasik, evet, ama aynı zamanda şık, resmi, konforlu bir kombin fikri olduğu gerçeğini reddedemeyiz. Kot pantolon üzerine siyah, beyaz, krem gibi sakin bir renk bluz – atlet giyip üzerine blazer ceket ve Stiletto tercih edip takım kombini oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü