T-shirt seçerken nelere dikkat edilmelidir diye merak ediyosanız, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hepimizin gardırobunda mutlaka onlarca tişört vardır.Düz beyaz, renkli, polo yaka tişörtlerimiz bir çok kıyafetle rahatça kombinlendiği için kurtarıcı kıyafetlerimizin arasında yer alır. Polo yaka, V yaka, 0 yaka, kayık yaka tişörtler, basic tişörtler, baskılı tişörtler, düz beyaz tişörtler, çizgili tişörtler, mavi, siyah renkli tişört çeşitleri içerisinden en uygunlarını seçerek spor şıklığı yakalamaya çalışırız. Özellikle blazer ve hırkaların içine giyeceğimiz ya da yazın kotun veya uzun eteğinizin üzerinde tercih edebileceğimiz tişörtler, günlük stiliniz için kurtarıcı parçalardan olacaktır.

Tişört seçerken nelere dikkat etmeliyiz hiç düşündünüz mü?

Kiloluysanız çok dar tişörtlerden uzak durmak gerekir.

V yakalı, U yakalı tişörtler sizi olduğunuzdan çok daha ince gösterir, güzel boynunuzla dikkat çekmenizi sağlar.

0 yakalı tişörtler daha toplu gösterir.

Kayık yakalı tişörtler sayesinde omuzlarınız daha geniş görünür.

Tişört satın alırken sağlıklı olması için pamuk oranı yüksek likra, polyester oranı düşük tişörtler seçmelisiniz.

Tişörtler dolabımızın en önemli parçaları arasında, kalitelisini almaya çalışın ki bir iki yıkamayla yakası bozulacak tişört yerine hepimizin istediği o kaliteli stile sahip olabilirsiniz.

Tişört alırkeni tişörtün boyuna dikkat etmelisiniz. Seçeceğiniz tişört, kalça hizanızda olmamalı ve ya çok kısa olmamalıdır. Ya kalça ve göbek bölgesinin ortasında kalan oturduğunuzda belinizin gözükmediği tişörtler seçmeniz daha şık gözükmenizi sağlayacaktır.

Tişört alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da kol kısmının tam uygun olmasıdır. Seçeceğiniz tişörtün kol kısmının çok sıkı ya da çok bol olması güzel bir görüntü oluşturmayacaktır.

Açık renkli tişörtler güneşi çekmemesi açısından çok daha uygundur.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü