T-shirt Modelleri, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Basit parçalar arasında en çok tercih edilen şüphesiz ki t-shirt’ler oluyor. Basic t-shirt’ler, kadın erkek olmak üzere her kesim tarafından çok fazla kullanılmakta ve satışı yapılmakta olan bir parça. Özellikle de kadınların kurtarıcı parçalarından birini oluşturmakta. Hemen hemen her kombinde rahatlıkla kullanabildikleri, şık kombinler yapabildikleri bir parça olduğu için çok fazla tercih ediyorlar.

Basic tişörtleri, ister jean ile, ister mini etek ile, isterseniz de jean şortlarınızla çok rahat kombinl  eyebilir ve harika kombinler oluşturabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka dolabınızda bulunması gereken en önemli parçalardan biridir. En çok tercih rengi beyaz olsa da siyah ve gri renkleri de bulunmakta ve tercih edilmektedir. Kadınların en çok tercih ettiği basic tişört modeli ise V yakalı olanlardır.

Basic tişört ve klasik tişörtler arasındaki en önemli fark kullanılabilirlik süresidir. Şöyle ki basic tişörtler daha uzun süre kullanabilen ve her vakitte giyilebilecek parçalardır.

İster dışarda, ister evde, ister işte, isterseniz akşam dışarı çıkarken her daim rahatlıkla kombinleyebileceğiniz bir parça olduğu için klasik tişörtlerden biraz daha farklıdır. Üstte daha şık durur ve çok kolay kombinlenebilir. Tabii kolay kombinleyebiliyor olmanız bu tişörtleri sıradan yapmaz, aksine her parçaya ile birleştirebileceğiniz muhteşem bir parçadır.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü