T-shirt ile şık kombin nasıl yapılır, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

İlk çıktığı günden beri vazgeçilmez bir kıyafet olan kot pantolonlarla siyah T-shirtleri çok rahat bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Kot pantolon rengine karar verirken biraz daha rahat davranabilirsiniz. Çünkü siyah bir T-shirt açık mavi, koyu mavi, indigo, eskitilmiş görünümlü kot renkleri de dahil olmak üzere hemen her türlü kot pantolonla kombin yapılabilir. T-shirt’ünüzün boyuna göre rahat bir kombin yapabilirsiniz.

Mesela rahat ve salaş bir şıklık için kısa bir siyah T-shirt ve de bileğin yukarısında bir kot seçebileceğiniz gibi, kot pantolonunuzun bacak boyuna kendi vücut ölçülerinize göre de karar verebilirsiniz.

Siyah bir T-shirt, klasik bir görünüm elde etmek için sadece bir siyah kot pantolonla da kombin yapılabilir. Hatta gri tonlardaki kot pantolonlarla da şahane durur. Önemli olan kot pantolon tercihinde vücut yapınızı göz önünde bulundurmanız ve kendinize şık bir siyah T-shirt bulmanızdır.

Siyah T-shirt bej renkli ve keten bir yazlık pantolonla da kombin yapılabilir. Ayrıca kumaş pantolon rengi eçerken boz ve toprak renginin ddiğer tonlarını da tercih edebilirsiniz. Ama kahverengiye yakın ya da koyu kahverengi bir pantolon seçmemeye özen gösterin. Çünkü siyahın uyumsuz olduğu renklerin en başında kahverengi gelir.

Öte yandan kumaş ya da keten pantolon seçerken pudra tonları ve mavi tonları da tercih edebilirsiniz. Mavinin çok açık tonlarına gitmeden ortanın biraz altı açık mavi tonları seçebilirsiniz.

T-shirt giydiniz diye mutlaka altına pantolon giymek zorunda değilsiniz tabi ki. Uzun bir etekle siyah T-shirt kombini yapılabileceği gibi kısa, mini eteklerle de rahatlıkla siyah bir T-shirt kombinlenebilir. Mesela uzun ve hafif yırtmaçlı bir etek ve siyah bir crop t-shirt size hem rahat hem de özgün bir şıklık verebilir.

Öte yandan daha hareketli bir siyah T-shirt kombini için dantelli ya da farklı detaylara sahip olan mini eteklerden de yararlanabilirsiniz. Sadece siyah bir deri, kalem etek ve bir siyah T-shirtle gece kombini de yapabilirsiniz. Bu kombini renklendirirken şık stilettolardan ve metalik ya da altın renkli takılardan yardım alabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü