Spor şık kombin nasıl yapılır diye merak ediyosanız, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Kombin yaparken istediğiniz stil eğer spor şık bir görünüm ise doğru parçaları kullanarak hem trend hem de son derece şık spor bir görünüm elde edebilirsiniz. İster spor isterseniz de şık parçaları daha fazla kullanın seçim sizin ancak kombiniz de mutlaa spor ve şık parçaları bir arada kullanmalısınız. Örneğin spor bir ceket, jean ve bir topuklu ayakkabı. Yada şık bir etek ya da elbise şık bir çanta ve spor ayakkabı gibi..

Şık, kelime anlamı itibariyle modaya uygun giyinen kişi için kullanılan olumlu bir yakıştırmadır. Şık denilince gözümüzün önünde canlanan kişi, kıyafetler ve kombinler çok farklı olabilmektedir. Moda dünyası, özellikle son yıllarda kabul görmeyen parçaları yakıştırma ve normalde bir arada kullanılmayanı bir arada kullanma adına daha çok deneme yapmaktadır. Bunun sonuçlarından biri de spor ve şık giyimi bir arada düşünmektir. Önceden klasik bir görüntünün dışına çıkarılamayan ceketler spor ayakkabılarla giyilmeye başlamıştır. Spor tarzda görülen ve genelde günlük kullanılan kot ceketlerin altına topuklu ayakkabı yakıştırılmıştır. Hal böyle olunca günümüzde moda trendlerine uymak daha kolay bir hal almıştır. Hatta kişilerin kendi tarzlarını oluşturmasının önü açılmış, günlük giyim tarzları çeşitlenmiştir. Spor şık kombinler yoğun gündelik yaşamın içinde şık olmak isteyenlerin vazgeçilmezlerindendir. Hem rahat olmak isteyip hem dış görünümüne özen gösteren kişilerin tercihidir. Yaygınlaşmasıyla birlikte spor şık giyinmeyi severlerin vazgeçemeyeceği kombinler klasikleşmiştir. Bu yazımızda onlardan bazılarını size tanıtarak belki de tarzınızı değiştirmenize yardımcı olacağız.

Spor şık kombinlere geçmeden önce bu kombinleri yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğine bir göz atalım. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi spor şık kombinler rahatlıkla daha klas ve ciddi bir görünümü birleştirir. Spor şık kombin yaparken en dikkat edilmesi gereken nokta dengeli olmaktır. Örneğin o gün pantolonla daha rahat hissedip kot giyecekseniz, şıklığınızı üst parçada veya ayakkabıda konuşturmalısınız. Ya da fazla yürümeniz gereken bir gün ancak hala şık olmak istiyorsunuz. Elbette ki spor ayakkabılarınızı giyin; ancak kıyafetleriniz ve aksesuarlarınızla şıklığınızdan ödün vermeyeceğinizi de gösterin. Dediğimiz gibi sadece şık olursanız sportif görünümden uzaklaşacak; sadece rahatınıza düşkünlük gösterirseniz şıklığı başka kombinlere ertelemiş olacaksınız. İşte tam da bu yüzden hem rahat hem şık olurum diyenlerin tercih etmesi gereken kombinlerin başında spor şık kombinler geliyor.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü