Spor kombin nasıl yapılır, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Kombin yaparken istediğiniz stil eğer spor şık bir görünüm ise doğru parçaları kullanarak hem trend hem de son derece şık spor bir görünüm elde edebilirsiniz. İster spor isterseniz de şık parçaları daha fazla kullanın seçim sizin ancak kombiniz de mutlaka spor ve şık parçaları bir arada kullanmalısınız. Örneğin spor bir ceket, jean ve bir topuklu ayakkabı. Yada şık bir etek ya da elbise şık bir çanta ve spor ayakkabı gibi..

Spor kombinleri, resmiyet gerektirmeyen yerlerde kullanıldığı için ağır ve koyu renklerin seçilmesi uygun değildir. Bu nedenle beyaz, kırmızı, su mavisi, fıstık yeşili ve turuncu gibi parlak renkler giyilmelidir.

Spor kombinlerinde hangi parçalar kullanılır sorusuna verebilecek cevaplar arasında, eşofman takımları, çeşitli renklerde kullanılan taytlar, v yaka tek renk tişörtler, spor ayakkabıları veya düz tabanlı keten ayakkabılar, şişme yelekler, yağmurluklar vardır.

Spor kombinlerde en çok tercih edilen giyim ürünleri arasında tayt ve T-shirtler vardır. Spor kombinlerinde kullanılmak üzere tayt ve T-shirt seçimi yaparken, taşlı, payetli veya koyu renkli kıyafetlerden kaçınılmalıdır. Bunun yerine daha açık tonlarda, daha sade tayt veya T-shirt seçimleri yapılmalıdır.

Bu sezon spor giyim kombinlerinde dar paça pantolonlar ve bluzlar da günlük kıyafetler arasında yer alıyor. Sokak modasında ilkbahar yaz stilleri tamamen sade kombinlerden oluşmuyor elbette. İki farklı parçanın da hareketli desenlere sahip olduğu kombinler de oldukça dikkat çekiyor. Puantiyeli bluzlar ve çizgili eteklerle oluşturulan kombinler sokak kombinleri ilkbahar yaz spor giyim için oldukça uygun görünüyor. Baskılı bluzlar ve eteklerden oluşan ikili kombinler günlük kullanım için uygun görünüyor. Enine çizgili kalem etekler ve düz renk bluzlar kombinlenince sade ve şık bir görüntü oluşuyor.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Menü