Şık kombin nasıl yapılır, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Kadın giyiminin en klasik kombinleri olan etek bluz kombin modelleri ile spordan daha şık tarzlara kadar birçok farklı alternatife ulaşılabiliyor. Etek bluz kombin modelleri yaparken daha resmi bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar kalem etekleri ağırlıklı olarak tercih ediyorlar. Bedene oturan yapısı ve karnı toplayan duruşu ile fazla kiloların da saklanmasını sağlayan kalem etek modellerinde, kilo sorunu olan kişilerin elastan oranı fazla olan kumaşları tercih etmeleri daha etkili bir görünüm elde etmelerini sağlıyor. Kalem etek bluz kombin yapılırken dizin hemen üzerinde biten modellerin tercih edilmesi kişinin boyu göz önüne alındığında daha doğru seçimlerin yapılabilmesinde rol oynuyor. Kadınların gardroplarının vazgeçilmez parçaları olan siyah kalem etekler crop top bluzlar ile kullanıldığında harika bir görünüm elde edilebiliyor. Bu tür etek bluz kombin modelleri ile şıklığa doğru büyük bir adım atan kadınlar salaş görünümlü bluz modellerini tercih ettiklerinde ise daha rahat ve spor bir görünüme ulaşabiliyorlar.

Etek bluz kombin alternatifleri arasında en büyük yeri süper mini etekler alıyor. Bluzlar ile kombinlenen süper miniler sayesinde kısa boylu kadınlar daha uzun görünme imkanı elde ederken görsel açıdan da son derece hoş bir sonuç elde edebiliyorlar. Şık davetlerde kullanılacak olan etek bluz kombin seçeneklerinde dantel detaylı bluzlar kullanılırken daha samimi ortamlarda saha salaş bluzların seçilmesi çok daha uygun olabiliyor.

Etek bluz kombin alternatifleri arasında blazer ceket ile tamamlanmış olanlar dikkat çekiyor. Kullanılan ceket ile tarzını pekiştirme imkanı bulan kadınlar aynı zamanda sportif bir görünüme de kavuşmuş oluyorlar. Doğal dokulu kumaşların kullanıldığı blazer ceketler ile tamamlanan etek bluz kombin modelleri ile tüm ortamlara uyum sağlayacak bir şıklık yaratılabiliyor.

Blazer kullanımı ile desteklenen etek bluz kombin seçeneklerinde dantelli bluzların kullanılması ile şık  ve feminen bir duruş elde ediliyor. En şık davetlerde bir bir yıldız gibi parlamanın anahtarı olan eteklerle dantelli bluzların bir arada kullanıldığı kombinlerde gümüş takıların da kullanılmasıyla şıklık bir adım daha ileriye taşınabiliyor.

Birbirinden farklı etek çeşitleri ile kullanılabilen crop top bluz modelleri göbeği açıkta bırakan görünümü ile modern ve genç bir stil yakalanmasını sağlıyor. Daha iddialı tarzları tercih eden kadınlar ise süper mini etekler ile bluzları kombinlemeyi deneyebiliyorlar. Daha sade ve spor bir görünüm yakalanmak istenildiğinde ise kalın tabanlı spor ayakkabılar değerlendirilebilecek alternatifler arasında yer alıyor.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü