Vücut tipine göre etek nasıl seçilir,  diye merak ediyosanız, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Günlük hayatın vazgeçilmezi, rahat ve şık bir görüntünün anahtar cümlesi kot pantolonlar! Boyfriend jean, yırtık jean, dar paça jean… say say bitmez. Böyle çeşitleri olunca haliyle her türlü kombin yapılabiliniyor. Cool bir hava mı yaratmak istiyorsunuz? Boyfriend veya yırtık bir jean üzerine salaş bir tişört giyerek bu havayı yakalayabilirsiniz. Hem rahat hem de şık olmak istiyorum diyenler; dar kot, v yaka kazak, üzerine dar kesim bir ceket ve bu kombine bi parça daha hava katacak hoş bir kemerle uyum yakalayıp spor-şık görüntüye ulaşabilirsiniz..

Bu şekilde farklı kombinler sizi de farklı bir görüntüye ulaştıracaktır. Bende kot pantolonumla hem rahat hem şık bunun yanında farklı bir tarz yaratmak istiyorum diyenler ee hadi o zaman galerimize bir göz gezdirin!…

Şık bir davete de gitsem kot pantolondan vazgeçmem diyorsanız, bu davetlerde beyaz ya da siyah bir kot pantolon tercih etmeye özen gösterebilirsiniz.

Üzerine şık ipek ya da desenli bir gömlek tercih ettiğiniz zaman, kotun salaş havasını alıp daha şık bir hale getirebilirsiniz. Bu tarza uyduğunu düşündüğünüz sade bir kolye ya da minik bir küpe takabilirsiniz.

Topuklu ayakkabılarla da kombinlediğiniz zaman, kot kullanmanıza rağmen oldukça güzel gözüken bir stil elde etmiş olursunuz.

Haftasonu, rahat olmak istediğimiz ve rahat hareket etmek istediğimiz bir zamandır.

Bu yüzden de tercih edilecek kot pantolonun stretch ve rahat olmasını tercih etmeliyiz. Dar paça ama çok esnek bir kot giyilebilir, üzerine de modası hiçbir zaman geçmeyen çizgili bir bluz giyebilirsiniz.

Mevsime uygun olarak ya hasır şapkayla, ya da sonbahar dönemlerinde fötr şapkayla giyebilirsiniz. Böylelikle içinde kendinizi rahat hissedebileceğiniz trend bir kombin elde edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü