Kış kombinlerinde bluz nasıl kullanılır diye merak ediyosanız, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Yazın oldukça popüler olan parçaların başında bluzlar geliyordu. Hatta bütün bir yazı bluz dediğimiz üstlerle geçirdik desen yanlış bir söylem de bulunmuş olmayız. Yaz aylarının son günlerini yaşadığımız şu günlerde bluzlar hala popülaritesini kaybetmiş sayılmaz. Hatta yaklaşan sonbahar kış aylarında dahi popülaritesini kaybedeceğe benzemiyor.

Yeni sezonda da bluzlar en trend, en çok giyilen parçalar arasında yerini alacağa benziyor. Peki hemen hemen herkesin kombinini süsleyen üstleri, sonbahar ve kış aylarında nasıl kombinleyebileceğinizi biliyor musunuz? İnanın hiç zor değil.

Kısa üstleri yazın giymek çok kolay. Yaz aylarında olduğu kadar göbekleri açıkta bırakma konusunda cesur olamayacağınızı biliyorum. Nedeni ise havaların çok soğuk olması. Haksız da sayılmazsınız. Kışın kat kat montlarla bile üşürken, göbeğinizin açıkta olduğu kıyafetleri giymenizi kimse bekleyemez.

Hal böyle olunca da kış için göbekteki aralığı minimuma indireceğiz. Bu durumda en büyük kurtarıcımız tabii ki yüksek belli alt parçalar olacak. Yüksek bel kıyafetlere de en çok yakışan şüphesiz ki kısa kazaklar, sweathirtler, bluzlar ve benzeri parçalar olacaktır.

Bir kere sıcak tutması açısından, kısa üstlerin daha kalın kumaşlı olanlarını yada kazak modellerini tercih edeceksiniz elbette. Ardından içinde kendimiz en rahat hissettiğimiz parçalardan biri olan jean’lerin yüksek bel olanlarını kısa üstünüz ile kombinleyebilirsiniz.

Soğukların favorisi yünlü kısa etekler, ancak siz daha şık eteklerle de rahatlıkla kazaklarınızı kombinleyebilirsiniz. Kışın vazgeçilmez parçası olan kazağınızı mini eteklerle ve deri eteklerle kombinleyerek daha anlamlı ve cesur bir kombin oluşturmak ister misiniz?

Kışın minik etek mi diye gözünüzü korkutmayın bence. Kombininizi soğuk günlerin kurtarıcısı opak çoraplar ve sezon trendi bootie’lerle tamamlayarak hem soğuktan korunup hem de çok şık görünebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü