Kapüşonlu Tunik Çeşitleri

Kapüşonlu Tunik Çeşitleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz.

 

Omuz genişliğiniz ile kalça genişliğiniz aynı ise dikdörtgen vücut tipine sahipsiniz. Bu vücut tipinde göğüs kafesi genellikle büyüktür ama bacaklar incedir. Yani, bu vücut tipinin parlayan yıldızı bacaklardır. Kıyafetlerinizin bacaklarınızı ön plana çıkaracak mini etekler ve kalem etekler tercih edebilirsiniz. Mini etek boyunda düz elbiseler ile daha hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Belden sıkmalı tunikler ve elbiseler ile daha kadınsı hatlar çizebilirsiniz. Aksi takdirde vücudunuz erkeksi bir duruşa sahip olabilir. Çok düşük belli pantolonlardan uzak durmaya özen gösterin. V yaka üstler sizi daha zayıf ve narin gösterir. Asimetrik uçlu etekler ve pileli mini etekler kombinleyerek muhteşem bacaklarınızı daha güzel bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Göğüs kısmınızın daha büyük görünmesini istiyorsanız, kısa ve büyük kolyeler kullanabilirsiniz. Kolsuz, fırfır detaylı ve vatkalı bluzlar giyerek omuz kısmınızın daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Biz Kallisto olarak sizlerin müşterilerimizin rahatlığını düşünmekteyiz o yüzden ürünlerimiz her zaman kalitelidir.

 

Kapüşonlu Tunik Çeşitleri Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yönelterek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Eğer büyük göğüsleriniz, geniş göğüs kafesi, oldukça yuvarlak bir alt bölge, dar kalçalar ve ince düzgün bacaklar ön plandadır. Oval vücut tipi bu vücut tipine sahip kadınların ön plana çıkarması gereken bölgeleri bacakları ve dar kalçalarıdır. Biz Kallisto olarak modaya yaklaşan ürünler sergilemekteyiz. V yaka, göğüs bölgenizi olduğundan ince gösterir. Üzerinize yapışan üstlerden olabildiğince kaçının. Uzun gömlekleri elbise olarak kullanabilirsiniz. Uzun gömlek kullanarak oluşturacağınız bir kombinde dikkatleri bacak bölgenize çekebilirsiniz. Dikey çizgili kıyafetler giyin. Çizgilerin ince şerit halinde olmasına dikkat edin. Geniş kemerlerden uzak durun. İnce kemerler tercih etmeniz sizin görünümünüz açısında fayda sağlayacaktır. Kısa kıyafetler, mini etekler dolabınızda mutlaka bulunsun. Çantalarınızın boyunun kalça hizanızda veya kalça hizanızın biraz aşağısında olmasına dikkat edin. Biz Kallisto olarak modaya uygun modayı takip eden modaya ayak uyduran ürünler satmaktayız.

 

Kapüşonlu Tunik Çeşitleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz.

 

 

Menü