Kadın Kaliteli Kapşonlu Kap Modelleri hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

Elbise seçimi yapmadan önce ilk olarak bilmemiz gereken ilk şey vücut tipimizdir. Yani vücut tipimizi bilmeden yapacağımız elbise seçimi çok doğru olmaz. Elbise seçimi yaparken omuz tipini göz önünde bulundurmalısınız. Dar omuzlu kadınlar için göğüs kısmı pileli elbiseler, Fazla dar omuzlu kadınlar için vatkalı elbiseler, Geniş omuzlu kadınlar için fırfırlı elbiseler tercih etmek onların görünümü açısında daha etkili olacaktır. Biz Kallisto olarak her zaman kaliteli ürünler üretmişizdir. Elma vücut tipine göre elbise seçerken bel kısmının kalınlığını kamufle etmelisiniz yani görünüş olarak bol inişli ve salaş elbiseler tercih etmeniz sizin açınızdan iyi bir  görünüm elde etmenize yarayacaktır. Düz kesim elbiseler kalça ve bel farkını daha iyi saklayacaktır. Kallisto olarak Armut vücut tipine göre elbise seçimi yaparken genellikle straplez yaka kesimi seçilir. Dikkatleri üst kısma çekerek kalçanın genişliğini kamufle eden bu elbise modellerine ek olarak, kayıkçı yaka elbise modelleri kullanılabilir.

Kadın Kaliteli Kapşonlu Kap Modelleri Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yönelterek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kilolu bir kadın iseniz kıyafet seçimini düzgün yapmanız gerekmektedir. Tayt giymemeniz önerilir tayt giydiğinizde kilolu bir kadın iseniz 10  kilo daha fazla görünmenize neden olabilir. Tayt yerine kot pantolon ve şimdilerde sıklıkla tercih edilen bol tişörtlerle kusurlar kapatılabilir. Hem daha zayıf ve zarif bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır. Ve mesela kendinize başka kombinlerde yapabilirsiniz bir etek ve bir gömlekle şık görünebilirsiniz. Giyilen eteğin hafif bol olması ve bir kemer yardımıyla desteklenmesi iyi olacaktır ve giymiş olduğunuz gömleğin eteğin içerisine sokulması bile gayet zayıf ve güzel bir estetik görüntü oluşturabilir. Kilolu bayanların en çok yapmış olduğu hatalardan bir tanesi de enine çizgili kıyafetler kullanmaktır. Eğer enine çizgili bir kıyafet tercih ediyorsak tercih ettiğiniz kıyafetin üstüne ceket veya bol bir hırka giymek güzel bir görüntüye kavuşmada yardımcı olacaktır. Biz Kallisto olarak müşterilerimizin sağlığına her zaman dikkat etmekteyiz.

Kadın Kaliteli Kapşonlu Kap Modelleri hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizleri sosyal medyadan da takip edip, ürünlerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Menü