Kadın Halter Yaka Bodysuit Fiyatları hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

Omuzlarınız dar, göğüsleriniz küçük ve beliniz ince ama kalça ve basenleriniz bedeninizin üst kısmına oranla daha büyükse, armut tipi bir vücuda sahipsiniz. Bu vücut tipine sahip olanlar kombinlerini yaparken çok dar üstler giyinmekten kaçınmalı. Dikkati dar olan üst bölgelere çekebilmek için kolye ve küpe gibi aksesuarlar kullanmaya özen gösterilmeli. Alt bölgesi geniş olduğundan desenli ve baskılı pantolonlardan uzak durulmalı. Daha bol kesimli, kalçadan bol inen ve akıcı kumaşlara sahip pantolonlar seçmeli. Alt kıyafet seçiminde koyu renkleri tercih ediniz bedeninizin alt kısmını daha ince gösterebilirsiniz. Üst taraf için yapacağınız kıyafet seçimlerinde dikkati ince olan bölgenize çekebilmek için renkli ve desenli kıyafetler tercih etmeniz sizin açınızdan güzel bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Biz Kallisto olarak müşterilerimize doğru seçimleri yapmalarına yardımcı olmak isteriz.

Kadın Halter Yaka Bodysuit Fiyatları Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yönelterek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Düzgün ve güzel bacaklar, belirgin bir bel, kavisli hatlara sahip bir kalça ve kalçaya oranla daha dar bir omuz bölgesine sahipseniz, kum saati tipinde bir vücudunuz olduğunu söyleyebiliriz. Takılacak bir kemer her zaman kombininizin daha güzel bir görünüm elde etmesini sağlayacaktır. Derin V yaka detayına sahip bluzlardan uzak durulmalıdır. Düşük bel pantolonlar tercih etmeye özen gösteriniz. Tam kalçanızın üzerinde biten ve vücudunuza oturan üstler tercih ediniz. Biz Kallisto olarak her zaman müşterilerimizin sağlığına önem vermekteyiz o yüzden sizlere sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmaktayız. Elma vücut tipindeki kadınların göğüs bölgesi kalça kısmına göre daha geniştir. Aynı zamanda kolları ince, bacakları ince ve omuzları geniştir. Adeta elmaya benzeyen bu vücut tipinde kilolar genellikle vücudun orta kısmında ve göğüs çevresinde toplanır. Üst tarafı kalın olduğu halde bacakların ince olduğu bu vücut yapısında üst bölümündeki kalınlığı dengeleyerek giyinmelisiniz. Biz Kallisto olarak sattığımız ürünlerin kalitesine güvenmekteyiz.

Kadın Halter Yaka Bodysuit Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizleri sosyal medyadan da takip edip, ürünlerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Menü