Günlük kombin nasıl yapılır, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Kıyafetlerin birbirine uyum göstermesi ve vücut üzerinde estetik bir görünüm oluşabilmesi için ilk dikkat edilecek etken renktir. Renklerin birine uyum sağlaması kişinin farklı görünmesini ve sıradan bir görüntüden uzaklaşmasını sağlayacaktır. Her gün farklı görünmek isteyen kişilerin doğru kombin yakalayabilmesi için bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ise kıyafetin hangi şekle sahip olduğudur. Bu yüzden kişi renk uyumunu sağladıktan sonra alt ve üste giyilecek olan kıyafeti tercih ederken bolluğuna, vücut üzerinde duruşuna dikkat etmelidir. Bol ve dar kombin birbirinden oldukça farklıdır. Eğer üste bol bir kıyafet tercih edilecekse ve alt kısma dar bir kıyafet giyilecekse, üst bölgesine giyilecek olan kıyafetin sadece karın bölgesi bol olması gerekmektedir. Aksi taktirde kişi estetik görünümünden uzaklaşmış olacaktır.

Kombinler mevsimden, mevsime farklılık göstermektedir. Her mevsimin kendine özgü kombinleri bulunmaktadır. Örneğin bot kombinleri Sonbahar ve Kış mevsimlerinde tercih edilmektedir. Botların önünün V şeklinde açık olması kadınların estetik bir görünüme ulaşmasını sağlamaktadır. Bunun dışında botlar tayt ve dar pantolonlarla kombin edilirse kişinin kış ile sonbahar mevsimine uyumluluk sağlamasına yardımcı olacaktır. Eğer kişi kendi vücudunu beğenmiyorsa ve kusurlarını örtmek istiyorsa bol kombin oluşturmalıdır. Bol kombinler yaz aylarında ve kış aylarında da tercih edilebilir. Karnı açık olan ve salaş bir görüntü oluşturan tişörtler yaz aylarında tercih edilebilir. Bol kazaklar da kış aylarında tercih edilerek, İspanyol paça pantolonla kombin edilebilir.

Eğer kişi etek kombini yapacaksa ve eteğin yanında kullanacağı aksesuarı bilmiyorsa bu kombini bir çantayla süsleyebilir. Eteğin rengine uygun bir çantayla süslemek ve bir fular takmak kişinin doğru kombinoluşturmasına yardımcı olacaktır. Kış aylarında etek kombini altına yüksek ve kalın topuklu botlar tercih edilebilir. Yaz aylarında ise kişi bu kombini sadece ince topuklu bir ayakkabıyla süsleyebilir. Kot pantolon kombini oluşturulacaksa kişi boy uzunluğuna uygun bir şekilde deri veya normal bir ceket tercih edebilir. Bu kombin yanında ince kordonlu saat ve deri çanta kullanılırsa mükemmel bir görüntü oluşacaktır.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü