Etek seçerken nelere dikkat edilmeli?, diye merak ediyorsanız, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Rastgele alınmış bir etek elbette düşünülemez. Eteğimizin nasıl olacağına karar verirken öncelikle vücut tipimizin nasıl olduğunu tanımalıyız. Çünkü vücut tipimize uygun olmayan bir etek bizi daha kısa, şişman ya da daha zayıf gösterebilir. Çalışan bayanlarımıza en uygun etekler elbette ki klasik tarzlı etekler. Kalem eteklerin yanı sıra vücut tipine uygun olmak şartı ile yırtmaçlı ve pileli modelleri de seçebilirler. Etekte rahatlığına düşkün olan bayanlarımız ise kloş, çan ve diz altı etekleri tercih edebilirler.

Bel kalınlığı aşırı ince olan bayanlarımız ise basenden itibaren çan tarzında inen etekleri öneriyoruz. Böylece bel kısımları aşırı ince görülmez ve vücutları daha düzgün ve dengeli görünür.
Kilolu, kısa boylu ve bacak boyu kısa olan bayanlarımız ise diz üstünde etekler giymelidirler. Diz altında seçilmiş bir etek bacak boyunu daha da kısarak daha kısa ve şişman görülmelerine neden olur. Topuklu ayakkabı ile de kombinlerini desteklemelidirler.
Uzun boylu bayanlara ise genelde her etek modeli gider. Bileklere kadar uzun olan bir etek sizi daha da uzun gösterir. Bundan şikâyetiniz yoksa her etek modeli ile birlikte uzun etekleri de tercih edebilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Menü