Etek kombinlerinde kullanılan parçalar nelerdir, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Kot etekler modası hiç geçmeyen parçalardan biri. Özellikle önden düğmeli kot etekler son zamanlarda vintage stil olarak oldukça popüler. Kot eteklerinizi kot gömlek ile kombinleyebilir, çizgili parçalarla birlikte kullanabilir ya da ceketlerle tamamlayabilirsiniz.

Son zamanlarda moda dünyasında uzun etekler yükselişe geçti. Birçok kişi için zamansız bir parça olsa da son birkaç sezondur çok daha popüler. Uzun etekleri topuklu ayakkabılarla kombinleyerek olduğunuzdan daha uzun görünebilirsiniz. Ayrıca uzun etek kombinleri farklı stillerle de birleştirilebilir.

Mini etekler, etek giymeyi seven her moda tutkunu için bambaşka bir öneme sahiptir. Mini etekleri yaz-kış giymeyi sevenlerdenseniz farklı parçalarla kombinleyebilirsiniz. Topuklu ayakkabılar kısa eteklerle en çok yakışan parçalardan biri.

Etek trendleri arasında yer alan pilili etekler de feminen stile ulaşmak için tercih edilebilir. Yüksek belli ve midi olan bu etekleri sade parçalarla kombinlemenizde fayda var.

Özellikle iş kadınları için harika bir seçenek olan kalem etekler şık bluzlar ya da şifon gömlekler ile harika bir kombin oluşturuyor. Özel günlerde de tercih edebileceğiniz kalem etekleri düz ayakkabılarla da kullanabilirsiniz.

En eğlenceli etek trendlerinden biri olan tütü etekler her ne kadar birçok kişi için cesaret isteyen bir kıyafet olsa da doğru kombinlendiğinde harika görünüyor. Özel günlerde bu etekleri şık topuklu ayakkabı ve bluzlarla kombinleyebilirsiniz. Stilinizle fark yaratmak için spor ayakkabı da tercih edebilirsiniz.

A kesimli olan çan etekler de romantik görünümüyle oldukça hoş görünüyor. Stiletto ayakkabılar ve gömleklerle kombinleyebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü