Erkek Giyim Modelleri öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Pamuklu Giysiler

Organik pamuklu giysilerin faydalarından bazıları, tüketiciler ve çiftçilere daha iyi sağlık, çevre koruması ve çiftçilere maliyet tasarrufları sağlamaktadır. Ebeveynler organik pamuklu bebek kıyafetleri, bezler ve bebek battaniyeleri alıyor. Kallisto olarak her zaman sizlere kaliteli ürünler sunmaktayız. Hem genç hem de eski tüketiciler, erkekler ve kadınlar, kot, pijama, gömlek, t-shirt, havlu, yatak takımları, şilteler, yastıklar, battaniyeler, çarşaflar, yorgan örtüleri, çoraplar gibi organik pamuktan yapılan çeşitli ürünlere geçiyorlar, banyo elbiseleri, iç çamaşırı, sütyen, çanta ve organik pamuklu kumaş ve iplikten yapılmış diğer kıyafetler de bunlara dahil olmaktadır. Pamuklu kumaşlar genellikle iyi boya tutar.

Biz Kallisto Collection olarak sizlere modaya uygun, modayı takip eden, modaya ayak uyduran ürünler sunmaktayız. Doğal ve kullanışlı bir kumaş olan pamuklu kumaşlar kolayca kırışabilir. Pamuklu kumaşlar yıkanmadan önce ön işlem görmelidir. Ön işlem görmeyen pamuklu kumaşlar yıkanınca çekebilir.

Erkek Giyim Modelleri öğrenmek hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

Bedenine göre Kıyafet Seçimi

Elbise seçimi yapmadan önce ilk olarak bilmemiz gereken ilk şey vücut tipimizdir. Yani vücut tipimizi bilmeden yapacağımız elbise seçimi çok doğru olmaz. Elbise seçimi yaparken omuz tipini göz önünde bulundurmalısınız. Dar omuzlu kadınlar için göğüs kısmı pileli elbiseler, Fazla dar omuzlu kadınlar için vatkalı elbiseler, Geniş omuzlu kadınlar için fırfırlı elbiseler tercih etmek onların görünümü açısında daha etkili olacaktır.

Biz Kallisto Collection olarak her zaman kaliteli ürünler üretmişizdir. Elma vücut tipine göre elbise seçerken bel kısmının kalınlığını kamufle etmelisiniz. Yani görünüş olarak bol inişli ve salaş elbiseler tercih etmeniz sizin açınızdan iyi bir görünüm elde etmenize yarayacaktır. Düz kesim elbiseler kalça ve bel farkını daha iyi saklayacaktır. Kallisto olarak Armut vücut tipine göre elbise seçimi yaparken genellikle straplez yaka kesimi seçilir. Dikkatleri üst kısma çekerek kalçanın genişliğini kamufle eden bu elbise modellerine ek olarak, kayıkçı yaka elbise modelleri kullanılabilir.

Erkek Giyim Modelleri öğrenmek hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü