Erkek giyim eşofman takımı

Kıyafet kombinlerinizi hazırlarken seçtiğiniz parçaların sadece tarzlarının birbirine uygun olması yeterli değildir. Aynı zamanda  renk uyumunu da yakalamanız gerekiyor. Kadın giyimde renk uyumu yakalamanın sanıldığı kadar kolay olmadığını da bilmelisiniz. Doğru kıyafetleri bir araya getirdiğinizde sadece seçtiğiniz  bir aksesuar ile bile renk uyumunu en iyi şekilde yakalayabilirsiniz. Fakat bu uyumdan kastettiğimiz aynı renkte kıyafetleri bir araya getirip giymek değildir.

Doğru kıyafetleri bir araya getirdiğinizde sadece seçtiğiniz bir aksesuar ile renk uyumunu en iyi şekilde yakalayabilirsiniz. Fakat bu uyumdan kastettiğimiz aynı renkte kıyafetleri bir araya getirip giymek değildir.

Öncelikle ten renginize uygun olan renkleri taşıyan kıyafetleri tercih etmelisiniz. Açık ten rengine sahip olanlar seçtiği parçanın daha koyu tonlarda olması, kişinin daha şık bir görünüm ve uyum elde etmesini sağlar. Koyu bir ten rengine sahip olanlar ise tercihlerini açık renkli parçaları seçerek yaparlar. Renk uyumu sağlamak ise bu şekilde olur.

Kıyafetlerde renk uyumu sizi çok daha gözler önüne çıkarıp, sizlere bol bol övgü aldırır. Kıyafetlerinizde renk uyumunu tutturduğunuz sürece etraftan iltifatları toplayacaksınız.

Renk ahengi ve renk saplantısı arasında ince bir çizgi vardır. Kombinlerinizde hangi durumun geçerli olduğunu kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Uyum yaratma isteğiniz saplantılı bir hal aldıysa her şeyi eşleştirmeye çalışacaksınız. Örneğin tüm aksesuarlarınızın ceketinizin omuzlarındaki mavi şeritle eşleştiğinden, aynı renk ve tonda olduğundan emin olmaya çalışacaksınız. Farklı tonları kullanmayı deneyin ve eğer başarabileceğinizi düşünüyorsanız, farklı renklerle kombinleyin.

Ürünlerimizi sizler için özenle hazırlıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü