En Şık Teddy Kaban Modelleri

Adriana Lima ve Barbara Palvin, bu yaz sıcaklarında Miami’de tatilde olabilirler ama burada havalar buz gibi! İçinize işleyen buz gibi havalarla mücadele etmenin bu sezon ki yolu, teddy kabanlar. Hemen hemen her sezon görmekte olduğumuz teddy kabanlar kuru soğuk günlerin favorisi.

Salvador Dali’nin 1936′ da translantik bir gezi sayesinde giydiği teddy kabanlar, 1970 ve 1980’li yıllarda Mick Jagger’ın vazgeçemediği stiller arasında yer almıştır. Ünlülerin sıklıkla tercih ettiği teddy kabanlar birbirinden şık ve özel tasarımlayıla sizlerle buluşuyor.

Bizler bir iş gezisi yada bir davetiyede kendi sizlerin sevdiğini renklerle ve şık görüntüsüyle yanınızda yer alıyoruz. Zaman zaman kombinlemenin zor olduğu ne giyeceğim diye düşünmekten kendinizi zorluklara soktuğunuz zaman bizler hemen yanınızda yer almaktayız. Yumuşak ve rahat olan teddy kabanlar klasik dış giyim tarzınıza fark katabilecektir. Özellikle pastel ve canlı renklerin öne çıktığı yeni sezon kaban modasında bir teddy kaban edinmelisiniz. Bu soğuk havalarda kendini güvende hisseden çocuklara benzer bir şekilde teddy kabanlar sayesinde güvendesiniz.

Kıyafet kombinlerinizi hazırlarken seçtiğiniz parçaların sadece tarzlarının birbirine uygun olması yeterli değildir. Aynı zamanda renk uyumunu da yakalamanız gerekiyor. Kadın giyimde renk uyumu yakalamanın sanıldığı kadar kolay olmadığını da bilmelisiniz. Doğru kıyafetleri bir araya getirdiğinizde sadece seçtiğiniz bir aksesuar ile bile renk uyumunu en iyi şekilde yakalayabilirsiniz. Fakat bu uyumdan kastettiğimiz aynı renkte kıyafetleri bir araya getirip giymek değildir.

Bir kombini yaparken önce nereye gideceğimiz çok önemli. Sabah işe giderken giyeceğimiz kıyafet ile akşam yemeğe giderken giyeceğimiz kıyafet aynı olmamalıdır. Giyilen kıyafetin bir uyum içinde olması ve göze hitap etmesi çok önemlidir. Ancak bu uyumu sağlamak demek, giyeceğiniz bütün kıyafetlerin aynı renk olması anlamına gelmiyor. Örneğin, mavi bir elbise giyecekseniz; ayakkabınızın, çantanızın ve takılarınızın mavi olmasına gerek yoktur. Bu şekilde bir kombinde çok da hoş olmayan masmavi bir görüntü çıkar. Hatta orijinal bir kombin yaratmak istiyorsanız, farklı renkteki ve farklı tarzdaki parçaları bir araya getirip, bütünlük oluşturabilirsiniz. Ancak orijinal bir tarz yaratmak isterken, birbiriyle uyumsuz olan parçaları da bir arada kullanmamanız gerekiyor. Örneğin şifon bir elbise giydiyseniz, orijinal tarz yaratmak için günlük bir çanta kullanmamalısınız.

En Şık Teddy Kaban Modelleri hakkında daha fazla bilgi alma için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 

Menü