En Kaliteli Pantolon Modelleri hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

 

ELBİSELER İLE GÜNLÜK YAŞAM

Günlük Elbiseler günlük yaşantımızda giyilmesi açısından rahatlığı olan ve giydiğimiz çeşitli ayakkabılar ile uyum yakalayabilen giyim stilidir. Her mevsimde Günlük Elbise ile çok rahatça tarz oluşturabiliriz. Fakat en zorlandığımız konu ise Beden numarası bulamamak, cilt rengi ile kıyafet arasındaki renk uyumunu yakalayamamak, kumaş açısından hangisiyle rahat edip edemeyeceğimizi kestirememek. Buna nasıl bir çözüm bulabiliriz?

Tabii ki Kallisto markamızla bunun için buradayız. Sizin için en rahat kumaşlar ile kıyafetlerimizi üretip, her beden tipi için kıyafet tasarlıyoruz. Kendinize en çok yakıştırdığınız rengi seçerek elbisenizle günlük yaşama ayak uydurabilirsiniz. Fitilli Elbise Modellerimiz bu yıl sezonunun en çok tercih edilen kumaşları arasında yer alıyor. Rahatlığı, esnekliği ve çeşitli renk seçenekleriyle her zaman tarzınıza ayak uydurabiliyor.

 

En Kaliteli Pantolon Modelleri Hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

 

CEKETLER

Ceketler her zaman çeşitlerine göre sportif, günlük, şık giyim günlerinde her zaman uyumlu oluyor. Uzun zamanlardan beri en çok tercih edilen Ceket kumaşı genelde Kot Kumaşlı Ceketler oluyor. Kot pantolon kombinleriyle, tayt veya eşofmanlarla alt giyime; sweatshirt, tişört, gömlek gibi üst giyimlerde bile uyumlu olabilmesi bu ceketin neden bu denli tercih edilme sebebini haklı çıkartıyor. Fakat Ceket çeşitleri oldukça fazladır ve şıklık açısından seçenekleri fazladır. Deri Ceket havalı tarz oluşturmada ön plana çıkan bir kıyafet modelidir. Sportif ve günlük yaşamda dahi kullandığımız bir ceket modelidir. Ekol, Kadife, Blazer gibi tarz ceketler ne kadar günlük yaşamda giyilse de daha çok şık, özel günlerde tercih edilme seçeneği daha fazladır. Elbiselerin Modellerine göre Ceketlerde oldukça uyum yakalamaktadır. Web sitemizde bulunan Elbise ve Ceketlere bakarak çok güzel, uyumlu bir tarz oluşturabilirsiniz. Böylece özel günlerde, günlük veya şık günlerinizde Kallisto Marka Elbiselerinizle tarzınızı yansıtabilirsiniz.

NASIL TARZ OLUŞTURABİLİRİM?

Elbise ve Ceket ile nasıl uyum sağlayacağınızı bilmiyor iseniz öncelikle nasıl bir elbise seçmek istediğinizi, bunun kumaş tipini ve nerelerde tercih edeceğinizi belirleyin. Sonrasında bu Elbise için oluşturduğunuz seçeneklere uygun Ceket modellerine bakarak ve uyumlu renk seçimiyle harika uyum yakalayabilirsiniz.

 

En Kaliteli Pantolon Modelleri hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizlere sosyal medyadan da takip edip, ürünlerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Menü