En çok tercih edilen elbise modelleri, diye merak ediyosanız, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Kadınların vazgeçilmez kıyafetleri arasında elbiseler yer almaktadır. Elbiseler tek parça olmasından dolayı kombin yapılması en kolay kıyafettir. İster hafta sonu, ister hafta içi üst alt ayrı ayrı kıyafet düşünmeden giyip direkt dışarı çıkabilirsiniz. Hem kış hem yaz aylarında tercih edilen elbiselerin farklı farklı renk ve modelleri mevcuttur. Elbise modelleri arasında en fazla moda olan ve zarif görünmenizi sağlayan triko elbiselerdir. Triko elbiseler tam anlamıyla kış aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. Çoğu kişi tarafından çok sevilen triko elbiseler kuşaklı, iki taraftan yırtmaçlı, düğmeli gibi pek çok model olarak üretilmektedir. Renk olarak ise krem, siyah, bordo, kahverengi ve daha birçok farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Düz Elbiseler ile Nasıl Kombin Yapılır?

Düz elbiseler en büyük kurtarıcı görevi gören ve kombini kolay olan kıyafetlerdir. Farklı renkleri bir araya getirerek günlük olarak şık olabilirsiniz. Örnek olarak gösterilecek olur ise; düz mor bir rengi olan likralı kumaş ile rahat etmenizi sağlayan bir kalıp olan elbise üzerine dilediğiniz her renk şal kullanabilirsiniz. Düz bir elbise olmasından dolayı farklı bir model olan şalda takabilirsiniz. Elbisenizi düz seçtiğinizden dolayı modelli olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bordo, siyah, mavi gibi renkler mevcuttur. Zevkinize göre ve sevdiğiniz renkleri bir araya getirerek kullanabilirsiniz.

Kolay Kıyafet Kombini için Elbise Tercih Edin

Kombin yapmak ne kadar zor olsa da renk uyumlarını düz elbiseler ile sağlayabilirsiniz. Yaz kış dolabınızdan eksik etmeden günlük olarak kullanabilirsiniz. Triko elbiseler arasında en fazla tercih edilen renk siyahtır. Siyah elbisenin kombini rahat bir şekilde yapılmaktadır. Kış aylarında siyah triko elbisenin üzerine şal, farklı renkte bir bot tercih ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Spor giyim tarzınız var ise spor ayakkabı ile de kullanabilirsiniz. Bel kısmından lastikli elbiseler modern bir görünüm sergilemenize neden olmaktadır. Haki, lacivert gibi renkleri mevcut olan uzun elbisenin bel kısmı büzgülü olmasından dolayı dilerseniz ipinden bağlayarak kullanabilirsiniz. Rahat bir kalıbı olan ve her kombin ile uyum sağlayabilen bu elbiselerle gününüzü kurtarabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü