Crop top nasıl kombinlenir, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz

Crop top uzunlukları yaratacakları görünümlerden kombinleme seçeneklerine kadar birçok unsur üzerinde direkt bir etkiye sahiptir. Bel hizasında sadece ince bir çizgiyi açık bırakanlardan tüm karnı ortaya serenlere kadar değişen parçalar vardır. Uzunluğunu seçerken yaratmak istediğiniz görünüme ve en önemlisi, içinde en rahat hissedeceğiniz tasarıma yönelin. Çok kısa crop toplar, tüm yüksek bel alt giyim parçalarıyla rahatlıkla tercih edilebilir. Yüksek bel kotlar, etekler ve şortlar, crop topları mükemmel  şekilde tamamlayarak harika görüntüler oluşturabilir. Bel bölgesinde ince bir çizgi bırakan, diğerlerine oranla daha uzun olan crop topları giyerken yüksek bel tercih etmeniz gerekli değildir. Bu modelleri her türlü alt giyim parçasıyla kombinleyebilirsiniz, gardırobunuzdaki her kıyafetle uyum içerisinde giyebilirsiniz.

Crop top deyince akla ilk gelen görünüm bir kısa kollu oluyor. Hatta sahillerin vazgeçilmez kombinlerinden birisi haline gelmiş kısa kol crop top ve yüksek bel şort, gözünüzün önüne gelen tarz olabilir. Ancak bu sadece, yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında crop topların gardırobumuzu taçlandıracağı anlamına gelmez. Uzun kollu crop topların ve yüksek bel kotların uyumu, serin havalarda, göz alıcı bir tarz çizmenize yardımcı olabilir. Soğuk havalar için tasarlanan kıyafetler, genellikle bol, fazla kalın ve feminen bir duruş sergilemeyi zorlaştıran parçalar olur. Crop topların doğasından kaynaklanan çekici duruşu, bu problemin önüne geçen bir çözüm niteliğindedir. Farklı kol tasarımlarına sahip uzun kollu modeller ile, bu görünüme şıklık katabilirsiniz. Crop sweatshirt tarzındaki tasarımlar ile, sportif bir tarzın tadını çıkartabilirsiniz.

Bütün crop toplar, özel tasarımları sayesinde bacak boyunu uzun gösteren giyim parçalarıdır. Ancak bağlamalı modellerin yarattığı ayrım, bu özelliklerini daha da öne çıkartır. Bu tasarımlar, crop topların ortaya çıkardığı zarif bel dekoltesinin altını çizen eşsiz bir görünüm yaratırlar. Özel tasarımları sayesinde görünümü sportif bir tarza çeken bu modeller,taytlar gibi çeşitli alt giyim parçalarıyla rahatlıkla kombinlenebilir. Crop topları, deri bir tayt ve topuklu ayakkabılar ile kombinleyerek dışarıya çıktığınız bir gecede giyebilirsiniz. Tayt ve spor ayakkabılarla birlikte tercih ederek sportif bir tarzın tadını çıkartabilirsiniz. Crop top, kot pantolon ve şık bir ceket ile ofiste geçireceğiniz bir günü daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bu giyim parçasının son yıllarda kadınların gardırobunda büyük bir yer edinmesinin temel sebebi, nasıl giyileceğiyle ilgili kısıtlamaların olmamasıdır. Her türlü tarza uygun hale getirilebilir ve yaratıcılığınızı ortaya koyabildiğiniz şekilde kombinlenebilir. Yüksek konforu ve eşsiz bir şıklığı aynı anda yaşamanıza imkân yaratır. Estetik bir duruş için rahatlığınızdan ödün vermek istemiyorsanız, son trendlerin vazgeçilmezlerinden olan crop topları deneyebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü