Crop Sweatshirt Fiyatları hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

 

EŞOFMAN KULLANIMI

Eşofman günlük hayatta rahat giyim olarak tercih ettiğimiz aynı zamanda spor faaliyetlerinde de hareket alanını kısıtlamaması adına sıklıkla giydiğimiz bir giyim türüdür. Eşofmanlar ne kadar rahat olsa da bunların bir diğer sebebi de kullanılan çeşitli kumaş ve modellerdir. Pantolonda olduğu gibi eşofmanlarda da kişiler tarzına göre düz paça, İspanyol paça, bilekte büzgülü şeklinde modellere yönelebiliyor. Son zamanların en çok popüler olanı Jogger eşofman Unisex olarak tercih ediliyor. Giyilen her tişört, sweatshirt ile uyum yakalayabilen Jogger eşofman altları son dönemlerde çoğu kişinin tercih ettiği ve kullandığı bir kıyafet haline geldi. Çocuklardan yetişkine kadar uzanan bu giyim tarzının her alana uyum sağlaması son zamanlarda tercih edilen kıyafet kombini olmasını da doğrular nitelikte.

 

Crop Sweatshirt Fiyatları Hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

 

SWEATSHIRT VE EŞOFMAN

Sweatshirt uzun dönemlerden beri yaş fark etmeden çoğu insanın tercih ettiği bir giyim türü. Hem rahatlığı hem sıcak tutma özelliği ile ön plana çıkan sweatshirtler aynı zamanda pantolon, tayt, eşofman gibi alt giyime oldukça rahatça uyum yakalayan bir giyim stili oldu. Son dönemlerde rahatlık ve gündelik olarak eşofman ve sweatshirtler en çok tercih edilen giyim tarzı yönünde yol alıyor. Evde, dışarıda, sporda, yürüyüşlerde kolaylık sağlayan,uyum yakalayan bu tarzlar hayatımıza kolaylık ekliyor. Üstelik sweatshirtlerde büyük bedenlerin tercih edilmesi soğuk havalarda içimize kat kat giyip yine de rahat olabildiğimiz bir kıyafet olması ekstra kolaylık sağlıyor. Kallisto markası olarak şıklığınıza ve rahatlığınıza önem veriyoruz. Şık ve rahat kıyafetler ile gündelik yaşamınıza devam edebilirsiniz.

 

TARZ OLUŞTURMAK

Artık günümüzde Sweatshirtler ile çok rahat kombinler oluşturuluyor. Şık bir gömlek ve pantolon tarzında omuzlara sweatshirt asarak oldukça güzel bir stil oluşturuyoruz. Tişört, gömlek üzerine giyerek günlük hayata, şık ortamlara çok rahat bir giriş yapabiliyoruz.

 

Crop Sweatshirt Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizlere sosyal medyadan da takip edip, ürünlerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Menü