Büstiyer Renk uyumu , diye merak ediyorsanız, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Renkler günlük yaşantımız boyunca hayatın her alanında bulunulmaktadır. Gelişen ürün ve çeşitlilik ile renklere olan ilgi ve kullanımda değişmektedir. Kullanılan renklerin uyumluluğu zamanla önem kazanmaktadır. Gelişen ürün ve talep ile renklerin çeşitliliği iç giyim markaları tarafından da uygulanmaktadır. İç giyimde siyah, beyaz ve kırmızıya olan ilgi zamanla diğer renklerin oluşumu ile çeşitlenmektedir.

 

Giyimdeki bu durum bayanların ilgisini çekmesi sağlanır iken erkeklerin de beğenisini kazanılmaktadır. İç giyim fantazi grubunun çeşitliliği konusunda önem kazanmaktadır. Dış giyimdeki çeşitlilik ve uyum artık iç giyim içinde önemli hal arz etmektedir. İç giyim renklerinin dış giyime uyumu ve şıklık açısından önemi bulunmaktadır.

 

İç giyim konusunda asla kullanılamaz denilen renk ve zıt kavramlar son zamanlarda trend olarak nitelendirilmektedir. Moda kavramının değişmesi ve bakış açısının farklılaşması ile daha modern ve tarz oluşum zamanla benimsenmektedir.

Ünlü birçok marka renkler konusunda değişime uğramaktadır. Ürün yelpazesinde ki standart renkler dışında gelişerek turkuaz, mor, fuşya, şarap, çikolata, pas rengi gibi ürün renklerine doğru yenilenmektedir. Ürün renklerine uygun model değişimi gerçekleşmektedir. İç giyim dış giyim kadar bol çeşit ve renkleri sayesinde birden çok seçenek alternatifi mümkündür.

Renklerin kombinleri oldukça kolay gibi düşünülse de aslında dikkat ve özenle mümkün olabilmektedir. Açık renk tişört seçimlerinde genellikle açık renk iç giyim tercih edilmelidir. Açık renk içerisine siyah uyumu oldukça tarz görünüm kazanır iken kırmızı renk tercihi yanlış seçim olarak düşünülmektedir. Son zamanların beğenilen modellerinden ön göğüs kısmında ki ters çapraz askılıklar sayesinde v yaka tişört veya açık yaka ürünlerde marjinal hava kazanılmaktadır. Ürünlerin kombini ve renk seçimi bu sebeple oldukça önem taşımaktadır.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü