Büstiyer nasıl kombinlenir diye merak ediyosanız, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Büstiyerler, kadın giyiminde gerek iç giyim gerekse kombin tamamlayıcı olarak vazgeçilmez parçalardan biri haline gelmiştir. Büstiyerlerde bulunan birçok renk ve birbirinden farklı modeller sayesinde kadınlar tarzına ve zevkine hitap eden tercihleri rahatlıkla yapabiliyor. Günümüz modasına ayak uydurarak değişen büstiyer modellerinde, genç kesim daha çok göğüs kısmında çapraz ip detaylara sahip olan modelleri tercih ediyor. Bu sayede göğüsler daha çarpıcı bir biçimde sergilenebiliyor ya da daha dikkat çekici bir görünüm yakalanmış oluyor. Ayrıca göğüs kısmındaki çapraz ip detayları sırt kısmında bulunan modeller de bulunuyor.

Kadın giyiminde günlük yaşamda sıklıkla karşılaşılan büstiyerler, birçok renk ve modelde tasarlanmış durumda. Bu sayede kadınlar kendi zevk ve tarzlarına uygun olanları seçebiliyorlar. Büstiyerler ister iç giyimde alt çamaşırı tamamlamak ve farklı olmak amaçlı, isterse de bir ceketin altına giyilerek kombin yapılabiliyor. Genellikle kolay kombinlenebilmesi açısından siyah renkteki büstiyer modelleri tercih edilse de rengârenk büstiyerler kadınların seçimine sunulmuştur. Günlük yaşamda giymek için deri ya da kadife kumaştan yapılmış olan büstiyerler çoğunlukla tercih ediliyor. Bu kumaşların üzerinde ise inci ya da zımba gibi detaylar da yer alıyor. Özel bir gece kıyafetini tamamlamak amaçlı giyilen büstiyerler ise genellikle dantelli ya da transparan kumaşa sahip olan büstiyer modellerinden oluşuyor.

Büstiyerler günlük yaşam ya da özel gecelerde kombin tamamlayıcı olarak kullanılmasının yanı sıra, düğün ya da parti gibi davetlerde de rahatlıkla kombinlenerek kullanılabilir. Siyah deri bir büstiyer, bir kalem etek ya da siyah bir kumaş pantolonla kombinlendiğinde oldukça şık bir görünüm elde edilebilir. Ayrıca kadife bir büstiyer de geniş bir mini etek ya da aynı kumaşa sahip bir etek ile kombin edildiğinde hem şık hem de çekici bir görünüm elde etmek mümkündür. Ayrıca spor şık bir kombin yakalamak için renkli ve spor bir büstiyer altına eşofman ya da tayt giyilebilir. Bu sayede gerek günlük yaşam gerekse spor yapılırken hareket kabiliyeti kısıtlanmadığından dolayı oldukça rahat hareket edilebilir.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü