Bodysuit nasıl kullanılır diye merak ediyosanız, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

-Halter Bodysuit Modelleri

Halter yaka bu kadar moda olur da bodysuit modellerinde yerini almaz mı? Yüzücü yaka ile benzerlik taşıyan halter yaka modelli bodysuitler, sportif bir görünüm sunmakla kalmıyor moda trendlerini yakalamanızı sağlıyor. Dikkatleri omuzlarda toplayan bu model ile çekici görüntünüzle herkesi büyüleyebilirsiniz!

-İp Askılı Bodysuit Modelleri

Aslında ip askılı bir bluz gibi duran bu giysi parçasını tercih ettiğinizde seksi görünmek işten bile değil! Bazı bodysuit modellerinin içerisinde göğüs pedi de olduğu düşünüldüğünde, çok rahat bir giysi ürünü olduğunu söylemek mümkün oluyor. Özellikle desenli parçalar ön plana çıkarken, çoğunlukla kot pantolonlarla son derece iyi bir ikili haline geldikleri görülüyor.

-Sırt Dekolteli Bodysuit Modelleri

Sırt dekoltesini sevenlerdenseniz, bodysuit modası içerisinde zevkinize uygun bir model bulmanız hiç de zor değil! Özellikle tül detaylı bodysuit modelleri, sırt dekoltesi ile zenginleştiriliyor.

-Boğazlı Bodysuit Modelleri

Özellikle kış aylarında tercihiniz boğazlı giysi ürünlerinden yanaysa, seçimize hitap eden bir bodysuit ile kombin yapabilirsiniz. Boğazlı bodysuit ister mini bir etekle isterseniz de kot pantolonla kombin edebilirsiniz. Bodysuitiniz siyah renkteyse giyeceğiniz pantolon ya da eteğin renkli olması kombininize hareketlilik kazandıracaktır.

-V Yaka Bodysuit Modelleri

V yaka bodysuit modelleri bluz mu yoksa bodysuit mi olduğu çok net anlaşılamayan ve hep karıştırılan parçalardan biridir. Ama çok şık göründüğü konusunda hemfikiriz.  V yaka bir bodysuit giydiğinizde üzerinize şık bir blazer alıp, ofis stiline de davet stiline de uygun bir kombin edinmiş olursunuz.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü