Bodysuit kombinleri , diye merak ediyorsanız, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Bodysuits her durum için ve tüm kumaş ve stillerde bulunabilir.

Bir bodysuit, herhangi bir giyim eşyası gibidir, ancak, hiçbir giyim parçasının evrensel olarak gurur verici olduğu düşünülmez. Figürünüzü bir bodysuit ile övmek iki yönlü bir işlemdir.

Öncelikle, hangi tarzı beğendiğinizi belirleyin. İkincisi, en sevdiğiniz özellikleri belirleyin ve kusurlarınızı en aza indirirken iyi bölgelerinizi artıran bir tasarım seçin.

Atletik terimi sadece son zamanlarda çıktı ancak stilin kendisi 1970’lerden beri yoğun rotasyonda! Bugünün atletik bodysuits modeli aşağı veya yukarı giyilebilir ancak genellikle ortak bir özelliği vardır: esnek, rahat malzemeler.

Tayt, naylon, suni ipek ve nefes alabilen pamuk güvenilirdir ve giyilmesi süreklidir. Bu giysiyi spor salonuna giyip giymeme kararı size kalmış – eğlence amaçlı kullanım öneriliyor!

Atletik bodysuits’leri kot ya da şort gibi günlük giysilerinizle eşleştirebilirsiniz ancak atletik şort ve koşucularla tamamen rahatlayabilirsiniz . Sevimli bir kahve buluşması için eşofman pantolonu ve beyzbol şapkası ile eşleştirildiğinde aerobike hazır giysilere bayılırız .

Atletik bir bodysuit, kollarını seven ve dünyanın bunu bilmesini isteyen kadınlar için mükemmel bir seçimdir! Sıkı bir spandeks kumaş köprücük kemiğine sarılır ve omuzları ve üst kolları vurgular.

• Daha büyük memeli kadınlar yastıklı çeşitte yatırım yapmalıdır. Korse etrafındaki ekstra kumaş değerli destek sağlayacaktır.

• Küçük memeli kadınlar, dekollajlarını vurgulamak ve beden illüzyonunu yaratmak için kesinlikle bir spor sutyeni ile ikiye katlayabilirler.

• Bel ve karın bölgesi konusunda güvensiz olan kadınlar, vücudu içine çekmek ve yalın, kusursuz bir görünüm oluşturmak için özel olarak tasarlanmış bir bodysuit bulabilirler!

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü