Bluz Modelleri 2021, diye merak ediyorsanız, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Doğru yerlerde alışveriş yapmak açıkça önemlidir. Belirli bir mağazada sevdiğiniz gömlekleri ve bluzları düzenli olarak bulursanız, önce oraya bakmaya devam edin. Ancak, diğer satış noktalarının neler sunduğunu düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun. Şaşırtıcı bir şekilde, çoğu mağazanın erkek giyim bölümü gömlekleri, özellikle de sıradan olanları bulmak için mükemmel bir yerdir. Genellikle, kesikler aşağı yukarı aynıdır, bu yüzden uygun bir şey bulmak zor değildir. Tipik olarak, erkek gömlekleri kadınlardan çok daha ucuzdur. Bazen erkekler gömleğinde aynı gömleği, kadın bölümünden satın alırsanız maliyetinden% 30 veya% 40 daha az bulabilirsiniz.

Çoğu kadın, omuzlarıyla az çok aynı genişliğe sahip ve iyi tanımlanmış bir bele sahip olmayan kalçalara sahiptir. Bu sizi tanımlarsa, büyük olasılıkla dikdörtgen şekilli bir bedeniniz vardır. Genellikle, altta giydiklerinizle keskin bir kontrast oluşturan kalın gömlekler ve bluzlar size iyi görünür. Bu şekilde giyinme, sizi gerçekte olduğundan daha curlu gibi göstermenin etkisi olan daha tanımlanmış bir bel yaratmaya yardımcı olur.

İyi tanımlanmış bir beliniz varsa ve kalçalarınız ve büstünüz kabaca aynı şekilde ölçülüyorsa, bir kum saati figürünüz var. Çok fazla ağırlık taşımamanız koşuluyla, kıvrımlarınızı vurgulayan dar bluzlar ve gömlekler seçmek genellikle gitmenin yoludur.

Armut biçimli veya üçgen şekilli bir gövde nasıl giyilir

Armut biçimli kategoriye giren çoğu kadının kalçalarından daha dar omuzları vardır. Sizin için doğru olanı seçmek kesinlikle şarttır. Genellikle, dikkatinizi kalçalarınızdan ve kalçalarınızdan uzaklaştırmak için üst vücudunuzu vurgulamak istersiniz. Omuzları genişleten ve belinizi vurgulayan gömlekler arayın. Parlak renkli üstler ve bluzlar, bu tür vücut şekline sahip kadınlarda gerçekten iyi görünme eğilimindedir.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü