Bluz Kombini Nasıl Olur?

Moda, uzun yıllardır yaşamın büyük bir parçasını oluşturuyor. İnsanların kişiliklerini, duygularını ve enerjilerini ifade etmeleri için bir araç olarak kullanılıyor. Moda dünyasında, kendini gösterirken uyumlu bir görünüm elde etmenin yolu ise kombinlerden geçiyor.

Bir kombini yaparken önce nereye gideceğimiz çok önemli. Sabah işe giderken giyeceğimiz kıyafet ile akşam yemeğe giderken giyeceğimiz kıyafet aynı olmamalıdır. Giyilen kıyafetin bir uyum içinde olması ve göze hitap etmesi çok önemlidir. Ancak bu uyumu sağlamak demek, giyeceğiniz bütün kıyafetlerin aynı renk olması  anlamına gelmiyor. Örneğin, mavi bir elbise giyecekseniz; ayakkabınızın, çantanızın ve takılarınızın mavi olmasına gerek yoktur. Bu şekilde bir kombinde çok da hoş olmayan masmavi bir görüntü  çıkar. Hatta orijinal bir kombin yaratmak istiyorsanız, farklı renkteki ve farklı tarzdaki parçaları bir araya getirip, bütünlük oluşturabilirsiniz. Ancak orijinal bir tarz yaratmak isterken, birbiriyle uyumsuz olan parçaları da bir arada kullanmamanız gerekiyor. Örneğin şifon bir elbise giydiyseniz, orijinal tarz yaratmak için günlük bir çanta kullanmamalısınız.

Kombinlerde parçaların birbiriyle uyumu kadar, desenlerin uyumu da çok önemlidir. Çizgili, asimetrik desenli ya da çiçek desenli parçaların aynı anda birbiriyle kullanılması yanlıştır. Kıyafetinizin parçalarından birisi desenliyse, diğer bir parça uyumlu bir renkte ve düz olmalıdır. Örneğin desenli ya da çizgili bir ceket giyiyorsanız, alt parçanın mutlaka düz ve ceketinizdeki renklerle uyumlu bir renk olması gerekir. Kombin yaparken, vücudunuzun yapısını da mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Vücudunuzda kilolu bulduğunuz bölgeler varsa, bu bölgeleri daha da çok gösterecek dar yapıda  kıyafetler giymek oldukça yanlış olacaktır.

Bluz Kombini Nasıl Olur? konusunda sorularınızı cevaplıyoruz. Doğanın biz insanlara sunduğu doğa harikası koylarda güneşlenmek, masmavi derinliklerde yüzmek ve kıyıda nefeslenmek için en ideal zamandayız. Şehrin karmaşasından kaçıp, kendimizi maviliklerin sakinliğine bırakıyoruz. Plajlar bu yıl rengarenk ve desenlerle dolu. Kallisto’nun yaz koleksiyonunda sunduğu tüm kıyafetler konforu ön planda tutuyor.

Ürünlerimizi sizler için özenle hazırlıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü