2021 bodysuit modelleri, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Bodysuitleri denemekten korkmayın. Bodysuitler, daha doğrusu uzun zamandır kullandığımız adıyla çıt çıtlı bodyler, basic parçalar söz konusu olduğunda yeni favorimiz.

Eğer dolabınıza klasik bir bodysuit katmak istiyorsanız, ilk seçeneğiniz siyah olanlardan yana olmalı. Bu streç pamuklu çıtçıtlı body özellikle mini eteklerle harika duracak.

Eğer gece için daha taze ve cesur bir stil arıyorsanız, bunun gibi şeffaf panellere sahip bodysuitlere yönelin. Geniş paçalı siyah pantolonlarla unutulmaz bir görünüme imza atabilirsiniz.

Lacivert ve beyaz çizgiler ile denizci stilini tüm yaz farklı şekillerde kombinleyebilirsiniz. Boyun bölgesindeki bağcıklarla modern bir detay yakalayan bu bodysuit, beyaz kaprilerle oldukça havalı duracaktır.

Bir daha asla tişörtünüzün yukarıya sıyrılmasından korkmayın. Free People’ın bu ince, saf pamuklu bodysi yokmuş gibi hissettirecek.

Bu yaz omuzları açık ve fırfır detaylı bluzların ne kadar popüler olduğunu hatırlatmamıza gerek yok herhalde. Dikkat çekici kolyelerinizle tamamlayın.

Balerin stilinden hoşlanıyorsanız, sırtı açık bu beyaz bodysuiti beyaz tişörtleriniz yerine koyabilirsiniz.

Bu dikine çizgili ve rengarenk bodysuiti yüksek belli jean ve siyah pump ayakkabılarınızla kombinleyin.

Yüksek belli kalem etekler ya da pantolonlarınızla harika bir ofis kombini yaratabileceğiniz bu body, drape detayıyla dolabınızın yeni favorisi olmaya aday.

Bu ipek bodysuit özellikle mevsim dönüşlerinde çok işinize yarayacak.

Kalem etek yerine kesilmiş jean şortlarla kombinleyerek kolaylıkla gündüzden geceye uyarlayabilirsiniz.

Bağcıklı bodysuitler kesinlikle şöhretlerinin doruk noktasını yaşıyorlar. Siz de yırtık jeanlerle tamamlayın.

Menü