2020 kış modası sweatshirt modelleri nedir diye merak ediyosanız, sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

Sweatshirt’ler birbirinden farklı desenleri ve canlı renkleri ile sokak modasına hareket ve tarz kazandıran parçaları. Üstelik son bir kaç sezondur çok popüler olan Sweatshirt modelleri kombin açısından oldukça kolaylık sağlayan parçalar. Pantolonla, etekle, ceketle yada şortla, dolabınızdaki parçalarla rahatlıkla eşleştirebilir, Sweatshirt’ler ile zahmetsiz şıklığın tadını çıkarabilirsiniz.

Hem şık hemde dikkat çekici olan Sweatshirt’ler bir döneme damgasını vuran parçalar, 90’larda sokakta hem şık hemde rahat bir stilin kilit parçalarıydı. Son yıllarda sokak modasında öne çıkan bu rahat ve şık parçalar 2019 – 2020 sonbahar kış sezonunda da dikkat çeken parçalar arasında yer alıyor.

Eforsuz şıklık için ilk düşünülmesi gereken kombinasyonlardan biri… Skinny Jean’lerin yanı sıra Boyfriend pantolonla da Sweatshirt’nüzü giyebilirsiniz. Spor havayı kırmak için topuklu ayakkabılardan ve gösterişli takılardan yararlanın.

Bu sezon Sweatshirt’lerin en fazla kullanılan şekli bu olsa gerek… Midi etek, patenci etek ya da kalem etek fark etmiyor. Spor ve klasik tarzların kaynaştırıldığı bu kombinasyonlarda topuklu ayakkabıların yanı sıra yarım botlar da çok sık tercih ediliyor.

Gömlek yakalarının Sweatshirt’lerden gözükmesi de sokak stilinde sık rastladığımız trendlerden biri. Desenli ya da desensiz fark etmez, gömleğinizin üzerine rengine uygun bir Sweathirt giyin.

Kışın çok tercih edilen katmanlı giyim modasını da seviyorsanız, bu seçenek tam size göre. Sweathirt’ünüzü blazer, kürk yelek hatta kolsuz mantolarla birlikte giyebilirsiniz. Yine bu parçanın spor havasını kırmak isteyenler Sweatshirt’leri bu şekilde değerlendirebilirler.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü